İstanbul'da 2006 yılından beri hizmet veren Grafikers Grafik Tasarım ve Reklam Hizmetleri, müşterilerine marka yönetiminde faydalı olmak ve estetik açıdan en uygun tasarımları, fikirleri sunmayı hedeflemektedir. Grafikers bu yolda ilerlerken, kısa sürede farklı noktalarda biriken tecrübeleri kadrosuna ekleyerek tam hizmet veren bir ajans kimliğine kavuştu.

Grafikers, reklam, tanıtım, tasarım ve fikir bazında tam hizmet sağlayan; marka yaratma ve strateji geliştirme konularında güçlü çözümler üreten bir ajanstır. Basılı ve görsel çalışmalarında müşterilerine daha hızlı ve daha iyiyi ulaştırmak adına sektördeki en profesyonel ve en iyileri kendisine çözum ortağı olarak seçen Grafikers bu oluşum sonucunda şirketlerin çok sayıda ajansla çalışırken yaşadıkları iletişim problemlerini en aza indirmektedir. Yeni medya anlayışını iyi şekilde kullanması, daima ilerici ve güncel kalmayı başarması buna bağlıdır.

Grafikers'in müşteri memnuniyetini sağlamasındaki en büyük unsur müşterilerini ayrı birer kurum olarak değil, kendisini bu kurumların bir parçası olarak görmesi ve her zaman ulaşabilecekleri çözüm ortağı olmasından kaynaklanmaktadır. Grafikers her gün hızla genişleyen hizmet alanları ve kadrosu ile kurumunuzu hedeflediğiniz yere ulaştıracak, güvenebileceğiniz bir çözüm ortağıdır.

Grafikers için hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ulaşılması gereken bir nokta değil daima izlenmesi gereken bir yoldur.